Türk Özel Kuvvetleri - Haberler  »  

Haberler


Nitrado BF4 Turnuvası Tatsız Final

23.10.2014 um 12:42 Uhr,
Nitrado BF4 Turnuvası Tatsız FinalNitrado BF4 Turnuvası finaline maalesef tatsız bir olay damgasını vurmuş bulunmaktadır. Her iki seçkin ekibimiz, kendilerine yaraşır bir Final yarışı içerisindeyken, bu ekiplerin dışından üçüncü bir şahsın BFTürk ekibine yapmış olduğu çirkin saldırı sonucunda BFTürk ekibi çekilme kararı almıştır. Bu durumda BFTürk ekibimiz hükmen mağlup, Türkclan ekibimiz de doğal olarak Galip gelmiştir.Her iki ekibimizi de göstermiş oldukları üstün performanslarından dolayı tebrik ediyoruz.

Gönlümüz isterdi ki, bu saldırıya imkan sağlayan şartlara karşı önceden veya zamanında bir önlem alınabilseydi de buruk bir mağlubiyet veya Galibiyet hissini yaşamak zorunda kalmasaydık.

Ama biz Türk Özel Kuvvetleri'ni daha çok üzen konu, her iki final ekibimizin, bu yaşanan tatsızlığa dayanarak, ileride Türkiye'de düzenlenecek Turnuvalara kendilerini kapatmaları kararlarıdır.

Şüphesiz ki, yapmış oldukları bidirilerdeki gerekçelerinde son derece haklıdırlar. Fakat bilinmelidir ki, bu tarz Turnuva Türkiye'de ilk kez icra edilmiş olduğundan, doğal olarak birtakım eksiklikleri de ihtiva etmiş olabilir.Bizce herşeye rağmen, bu adımın atılmış olması, bu tarz etkinlik organizasyonlarını Türklerin de hakkıyla düzenleyebilmesi yolunda atılmış en önemli adımdır. Ve takdiri haketmektedir. Eminiz ki, ileride düzenlenecek bu tarz etkinliklere de ciddi bir örnek teşkil edecektir.

Sıcağı sıcağına yapılmış olan bildirilerin, buruk bir hissiyat içerisinde yapılmış olduğunu düşünüyor, ve ileride her iki ekibimizin de bu kararlarını yeniden gözden geçireceklerini umuyoruz.

Zira Türk BF camiasının seçkin ve köklü ekipleri olarak böyle bir sorumlulukları olduğunu düşünüyoruz.


ToK Yönetimi

yorum

Sıralama: ileri sıralama   
#1 tarafından Mustafa 58 23.10.2014 - 16:42
Avatar   email IP: saved quote

Ağzına sağlık abi güzel özet olmuş.Yorumlar devre dışı.
deneme
a
33 oylar
b
5 oylar
c
2 oylar